Hoppa till sidans innehåll

NUT-Test



Nordisk ungdomsturnering 2019 i Lidköping

Nordisk ungdomsturneiring
Lördag - Söndag den 28-29/9 2019.



 
   Lag                Kvot   Poäng  Tekniska Omgångar
 1 LAG 1              xx-xx   xx      xx-xx    xx
 1 LAG 2              xx-xx   xx      xx-xx    xx
 1 LAG 3              xx-xx   xx      xx-xx    xx

 1 LAG 4              xx-xx   xx      xx-xx    xx
 1 LAG 5              xx-xx   xx      xx-xx    xx
 1 LAG 6              xx-xx   xx      xx-xx    xx

 1 LAG 7              xx-xx   xx      xx-xx    xx
 1 LAG 8              xx-xx   xx      xx-xx    xx
 1 LAG 9              xx-xx   xx      xx-xx    xx

************************************************************************


TEST!!!

20190928-NUT-ROUND01-MATCH-01-04 (Completedt)
20190928-NUT-ROUND02-MATCH-05-08 (not started)
20190928-NUT-ROUND03-MATCH-09-12 (not started)
20190928-NUT-ROUND04-MATCH-13-16 (not started)
20190928-NUT-ROUND05-MATCH-17-20 (not started)
20190928-NUT-ROUND06-MATCH-21-24 (not started)
20190929-NUT-ROUND07-MATCH-25-28 (not started)
20190929-NUT-ROUND08-MATCH-29-32 (not started)
20190929-NUT-ROUND09-MATCH-33-36 (not started)
20190928-NUT-ROUND01-09-MATCH-01-36 (not started)

************************************************************************
  Lördag Pass 1 
  Round  1
   1 Østfold             Häme	              Matta 1
   2 Stockholm           Göteborg	      Matta 2
   3 Turpo               Oslo Akershus	      Matta 3
   4 Västergötaland      Team Nyland	      Matta 4
	Överstående Nordvästra Skåne

  Round  2
   5 Nordvästra Skåne    Østfold              Matta 1
   6 Häme                Stockholm	      Matta 2
   7 Göteborg            Turpo	              Matta 3
   8 Oslo Akershus       Västergötaland	      Matta 4
	Överstående Team Nyland
  Round  3
   9 Team Nyland         Nordvästra Skåne     Matta 1
  10 Østfold             Stockholm	      Matta 2
  11 Häme                Turpo	              Matta 3
  12 Göteborg            Oslo Akershus	      Matta 4
	Överstående Västergötaland

  Lördag Pass 2 
  Round  4
  13 Västergötaland       Nordvästra Skåne    Matta 1
  14 Team Nyland          Østfold             Matta 2
  15 Häme                 Göteborg	      Matta 3
  16 Stockholm            Turpo	              Matta 4
	Överstående Oslo Akershus

  Round  5
  17 Oslo Akershus        Team Nyland	      Matta 1
  18 Västergötaland       Häme 	              Matta 2
  19 Nordvästra Skåne     Stockholm	      Matta 3
  20 Østfold              Göteborg	      Matta 4
	Överstående Turpo

  Round  6
  21 Turpo                Västergötaland      Matta 1
  22 Oslo Akershus        Østfold             Matta 2
  23 Team Nyland          Stockholm	      Matta 3
  24 Nordvästra Skåne     Häme	              Matta 4
	Överstående Göteborg

Lördag Pass 3 
  Round  7
  25 Göteborg             Västergötaland      Matta 1
  26 Turpo                Østfold             Matta 2
  27 Oslo Akershus        Nordvästra Skåne    Matta 3
  28 Team Nyland          Häme	              Matta 4
	Överstående Stockholm

  Round  8
  29 Stockholm            Oslo Akershus	      Matta 1
  30 Göteborg             Nordvästra Skåne    Matta 2
  31 Västergötaland       Østfold             Matta 3
  32 Turpo                Team Nyland	      Matta 4
	Överstående Häme
  Round  9
  33 Häme                 Oslo Akershus	      Matta 1
  34 Stockholm            Västergötaland      Matta 2
  35 Göteborg             Team Nyland	      Matta 3
  36 Turpo                Nordvästra Skåne    Matta 4
	Överstående Østfold  

***********************************************************************
 Klassegrare
32 kg, 
35 kg, 
38 kg, 
42 kg, 
46 kg, 
50 kg, 
54 kg, 
58 kg, 
63 kg, 
68 kg, 
74 kg,
84 kg.

***********************************************************************
Uppdaterad: 25 SEP 2019 19:48 Skribent: Peter Fredriksson
Epost: This is a mailto link

20152016-Huvudspons-sida1

Dina-Grupplogga

 

 

Postadress:
Lidköpings AS - Brottning
Hallgatan 1
53152 Lidköping

Kontakt:
Tel: 051021282
E-post: This is a mailto link

Se all info